Žemė – gyvybės nešėja

2015-04-03 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 27 d. gimnazijoje vyko pradinių klasių mokytojų Irmos Zimnickienės ir Vidos Palšytės – Lašienės organizuotas renginys, skirtas Žemės dienos paminėjimui. Renginio tikslas – ugdyti draugiškumą, grupinio darbo gebėjimus, atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje gyvename, skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai, padedami savo mokytojų I. Zimnickienės ir V. Palšytės – Lašienės, paruošė vaidinimą pagal lietuvių sakmę „Saulė ir mėnulis“, šoko ir dainavo pavasariškas daineles. Patys mažiausieji – priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai nudžiugino dainele apie žibuokles bei linksmu šokeliu.

Žemės dienos proga organizuota ir priešmokyklinukų bei 1-4 klasių mokinių piešinių paroda „Žemė – gyvybės nešėja“, kiekvienos klasės trys gražiausių piešinių autoriai apdovanoti padėkos raštais.

Pradinių klasių mokytojos Vida ir Irma