„Lietuvai ir man“

2015-03-13 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Minėdami 25-ąją mūsų valstybės nepriklausomybės sukaktį atsiliepėme į kvietimą dalyvauti jaunimo organizacijų inicijuotoje akcijoje „Lietuvai ir man“. Akcijos tikslas, naudojant įvairias technikas, pinti trispalves draugystės apyrankes, simbolizuojančias tautos vienybę.

Mokiniai etikos pamokų metu drauge su mokytoja Skaiste Gedaminskaite, klasių valandėlių metu drauge su klasių vadovais pynė apyrankes, jomis puošėsi patys ir jas dovanojo draugams.

Akcijoje dalyvavę trečiokai ir ketvirtokai drauge su mokytojomis Vida Palšyte-Lašiene bei Irma Zimnickiene savo nupintas apyrankes dovanojo jaunesniems bičiuliams – priešmokyklinukams ir pirmokėliams.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga ketvirtos klasės mokytoja V. Palšytė-Lašienė organizavo 1-4 klasių mokinių piešinių parodą „Lietuva – Tėvyne mūsų“.

Navigacija tarp įrašų