„Kalėdinė eglutė“

2014-12-29 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 19 d. gimnazijoje vyko priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučių ir pradinių klasių mokinių „Kalėdinės eglutės“ šventė. Kiekviena klasė paruošė po įspūdingą pasirodymą. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai pakvietė pasižiūrėti, kaip Kalėdas švenčia pingvinai. Pirmokai sukvietė prie eglutės visą būrį žvėrelių. Antros klasės mokiniai gelbėjo šventę nuo piktosios laumės, kuri pagrobė eglutę ir norėjo sugadinti šventę. O koks įspūdingas buvo ketvirtokų žaislų paradas!

Po pasirodymų vaikus aplankė Kalėdų Senelis ir Snieguolė. Ypač didelį susidomėjimą vaikams sužadino Snieguolė, kuri susižavėjo filmais. Kalėdų Senelis susirūpinęs, nes jo anūkė – kinomanė. Reikia ruoštis Kalėdoms, o ji neatsitraukia nuo televizoriaus ekrano. Vaikams buvo įdomu, kaip Snieguolė vis persirengia įvairiausiais kostiumais ir dalijasi įspūdžiais apie matytus filmus. Jiems tai labai patiko, o Kalėdų Senelis nerimavo. Tačiau vaikai padėjo Seneliui įkalbėti Snieguolę Kalėdas sutikti pagal visas tradicijas – su Kalėdiniais žaidimais ir dovanomis.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sonata Verbaitienė