Projektas „Bendraamžis – bendraamžiui“: „PENKTADIENIO KINO VAKARAS“

2014-10-13 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gimnazijoje  įgyvendinamas projektas „Bendraamžis – bendraamžiui“, kurio tikslas – padėti jaunesnių klasių mokiniams ugdytis atsakomybę už savo elgesį ir jo pasekmes, ugdytis gebėjimą pasipriešinti neigiamai įtakai, padėti išvengti netinkamo elgesio bei spręsti iškylančius konfliktus.

Įgyvendinat projektą vyresniųjų klasių mokiniai veda socialinių įgūdžių užsiėmimus įvairiomis temomis pradinukams bei 5-6 klasių mokiniams. Į užsiėmimus įtraukiami žaidimai bei kūrybinės užduotys, kurių nauda abipusė: mažiesiems užsiėmimai patinka, o vyresnių klasių mokiniai įgyja vis daugiau mokymo, savarankiškumo bei organizacinių įgūdžių.

Šį kartą įgyvendinat projektą vyresnieji mokinių tarybos nariai gimnazijoje organizavo „Penktadienio kino vakarą“.  5-8 klasių mokiniams, kurių susirinko per 30, organizuotas ankstesnis kino seansas, po kurio vyko matyto filmo aptarimas, buvo žaidžiami edukaciniai žaidimai. Į vėlesnį kino seansą susirinko apie 20 IG-IVG klasių mokinių, kurie taip pat turiningai leido laiką: žiūrėjo kino filmą, jį aptarė bei žaidė stalo žaidimus.