Lietuvos banko akcija „Centukai“

2014-03-20 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo mėnesį mokykloje organizuota pirmoji Lietuvoje pilietinė Lietuvos banko akcija „CENTUKAI“, kurios tikslas surinkti 1, 2 ir 5 ct nominalo apyvartoje esančias monetas. Akcija siejama su 2015 m. planuojamu Lietuvos Respublikoje euro įvedimu bei siekiama, kad dabartiniai Lietuvos pinigai, ypač smulkaus nominalo monetos, būtų tinkamai surinkti iš šalies gyventojų.

Akcijoje noriai dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1-12 klasių mokiniai, atsirado ir akcijos dalyvių mokytojų. Iš viso surinkta 952 Lt. Daugiausiai surinko 4 klasės mokiniai – net 232 Lt, aktyviausia buvo tos pačios klasės mokinė Deimantė Sargelytė, smulkaus nominalo monetomis surinkusi per šimtą litų.

Mobilioji Lietuvos banko kasa į mokyklą atvyko kovo 18 d., monetos buvo perskaičiuotos ir iškeistos į litus.

Aktyviausių dalyvių laukia ir akcijos organizatorių žadėti prizai.