„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

2014-03-31 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Jau penktą kartą mokykloje organizuota „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Akcijos tikslas – visais įmanomais būdais atkreipti dėmesį į patyčių problemą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų tarpusavio santykius.

Mūsų mokykloje  „Savaitė BE PATYČIŲ“ – tai 5 dienos, 5 skirtingi „dress kodai“(apsirengimo būdai), 5 geri darbai.

Kiekvienos dienos užduotis – atspindėti dienos temą ir įvykdyti tos dienos gerą darbą, už kurį atsakingos kelios klasės. Kiekviena diena turėjo sutartą dominuojančią spalvą, kurią mokyklos bendruomenės nariai (mokiniai, mokytojai ir personalas) atspindėjo aprangos detalėse.

Kovo 28 d. vyko baigiamasis akcijos renginys „Būk draugiškas!“, kurio metu mokiniai pristatė savo sukurtus filmus prieš patyčias bei dainavo dainas apie draugystę.

Socialinė pedagogė metodininkė Aida Lukšienė