Meninio skaitymo konkursas

2014-02-05 Be kategorijos 0

Š.m. sausio 28 d. mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas, skirtas K.Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Renginio pirmoje dalyje 11 klasės mokinė Patricija Tomašun supažindino su K.Donelaičio gyvenimu, kūryba, asmenybe. 9 klasės mokinys Maksimas Romančenko perskaitė ištrauką iš Just.Marcinkevičiaus poemos „Donelaitis“, 6 klasės mokinys Mindaugas Suduiko ištrauką iš K.Donelaičio poemos „Metai“, o teatro mokytoja Judita Norvaišaitė – pasakėčią „Ąžuolas gyrpelnys“.

Meninio skaitymo konkurse 5-8 klasių grupėje I vieta atiteko 5 klasės mokiniui A.Žukauskui ir 8 klasės mokinei G.Šufinskaitei; II vieta – 7 klasės mokinei R.Mlynskytei, III vieta – 8 klasės mokinei D.Gaidelytei.

9-12 klasių grupėje I vietą laimėjo M.Romančenko (9 kl.) ir K.Tonkovičiūtė (10 kl.), II vieta atiteko G.Gancevskajai (11 kl.), III vieta – Beatai Pečiulytei (10 kl.).

Mokiniams pasirengti konkursui padėjo lietuvių kalbos mokytojos bei teatro mokytoja.

Rajoniniame meninio skaitymo konkurse vasario 4 d. padėkos raštais buvo apdovanoti A.Žukauskas (5 kl.) ir K.Tonkovičiūtė (10 kl.). Juos parengė mokytojos G.Ručinskienė ir J.Norvaišaitė.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė G.Ručinskienė