Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė

2014-02-10 Be kategorijos 0

Vasario 3-7 dienomis mūsų mokykloje vyko gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė. Jos metu matematikos mokytojai O.Andrijanovienė ir D.Blusevičienė surengė matematikos viktoriną tarp 5-6 klasių mokinių, kurią nugalėjo penktokėliai. 7-8 klasių mokiniai dalyvavo "Matematiniame mūšyje" , kur geriausiai pasirodė 8 klasės mokiniai. 9-10 klasių mokiniai irgi turėjo galimybę išbandyti savo jėgas "Matematinių žinių viktorinoje". Nugalėtojais tapo 10 klasės mokinių komanda.

Biologijos ir chemijos mokytojos Alma Narbuntienė ir Audronė Vaitkevičienė organizavo biologijos-chemijos viktoriną 8-10 klasių mokiniams. Klases atstovaujančios komandos pristatė privalomus namų darbus – vaidinimus, susijusius su viktorinos tema "Žinių mūšis". Dalyviai aktyviai ir kūrybingai atliko teorines bei praktines užduotis. Išradingiausiai pasirodė 8 klasės komanda ir užėmė I -ąją vietą. Geras biologijos ir chemijos žinias pademonstravo 9 klasės komanda ir užėmė II – ąją vietą, o garbingą III – ąją vietą užėmė vyriausi dalyviai – 10 klasės mokiniai.