Saugesnio interneto diena

2014-02-12 Be kategorijos 0

Vasario 11 dieną Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyko Saugesnio interneto dienos renginys. Mūsų mokyklos 5 klasės mokiniai kartu su matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Olga Andrijanoviene dalyvavo netradicinėje pamokoje ir liko be galo patenkinti. Pamoka prasidėjo nuo apšilimo, kurį vedė be galo linksmi ir nuotaikingi  "Teatriuko" aktoriai. Kiekvienas mokinys visas savo neigiamas emocijas susprogdino kartu su pripūstu oro balionu.

Pamoką vedė dainininkas Marijonas Mikutavičius. Jo draugai Donatas Montvydas, Virgilijus Alekna ir Vytautas Radzevičius papasakojo apie tykančias grėsmes internete. Mokiniai atliko užduotis, naudojantis lietuviškais planšetiniais kompiuteriais "eStar". Visi sugrįžo į mokyklą ne tik su dovanomis, bet ir su puikia nuotaika. Renginio video įrašą galite peržiūrėti čia.