Savaitgalis mokykloje su šeima :)

2014-01-24 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Sausio 18-osios šeštadienį, net ir spustelėjus bene pirmajam šią žiemą šaltukui, mokyklos sporto salėje būrėsi entuziastingai nusiteikę mokiniai, jų tėveliai, sesutės ir broliukai, atvyko ir gausią giminaičių palaikymo komandą subūrusių sporto aistruolių. Visi jie atsiliepė į kūno kultūros mokytojų Rūtos Diržinauskienės, Žilvino Žygės bei Petro Žygės kvietimą sudalyvauti pirmajame savaitgalio šeimų sporto turnyre.

Norinčios varžybose dalyvauti šeimos turėjo suformuoti trijų narių komandą, tokių atsirado net trylika. Komandų sudėtis žavėjo įvairumu: nuo pačių mažiausiųjų darželinukų iki solidžių tėčių ar net senelių.

Pirmoji renginio dalis – linksmosios estafetės. Jų metu išties buvo linksma ne tik dalyvauti, bet ir stebėti mažų ir didelių pastangas kuo geriau bei kuo greičiau atlikti užduotis. Vėliau laukė smiginio bei virvės traukimo varžybos. Renginio pabaigoje nugalėtojai apdovanoti diplomais, medaliais bei atminimo taurėmis.

Šeštadienio popietė tikrai neprailgo, viliamės, jog šis renginys taps dar viena gražia, mūsų mokyklos bendruomenę vienijančia tradicija:).