Laisvės gynėjų dienos minėjimas

2014-01-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Mieli Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinės mokyklos bendruomenės nariai,

Š. m. sausio 13 d. kviečiame drauge paminėti Laisvės gynėjų dieną.

8.00 – 8.15 dalyvausime akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“:

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai bei 1-4 klasių mokiniai drauge su mokytojomis atminimo žvakeles languose uždegs savo klasėse.

5-12 klasių mokinius, mokytojus, likusius bendruomenės narius kviečiame į pagrindinio mokyklos korpuso pirmojo aukšto fojė.

8.15 – 8.25 5-12 klasių mokiniai, mokytojai palaikysime naują iniciatyvą „Neužmirštuolė“, kurios tikslas yra žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę atminti ne liūdesiu, o džiaugsmu ir dėkingumu. Parodydami, jog jų dovana ateities kartoms neliko pamiršta, kiekvienas įsisegsime iniciatyvos simbolį – neužmirštuolės žiedą.

8.25 – 8.45 5-12 klasių mokiniai, mokytojai bursimės vidiniame mokyklos kiemelyje prie laisvės laužo.

Parodykime, kad  mūsų daug. Kad esame dėkingi. Kad laisvai kurdami dabarties Lietuvą esame įsipareigoję vertinti ir atsakingai naudotis laisvės dovana.