Tolerancijos gėlė

2013-11-18 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Mūsų mokykla jau aštuntus metus mini Tarptautinę tolerancijos dieną. Ketvirtus metus atsiliepėm į Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos iniciatyvą šią dieną paminėti pilietine akcija „Tolerancijos gėlė“.  Visą mėnesį vaikai intensyviai  ruošėsi akcijai:  1-12 klasių mokiniai gamino, lipdė, piešė, lankstė  Tolerancijos gėles, rinko bei užrašė sentencijas ant gėlių žiedlapių ir plakatų.

Išaušus lapkričio 15-osios rytui mokyklos antro aukšto fojė pasipuošė įvairiaspalvėmis gėlėmis, išmargintomis įvairiomis mintimis. Ne tik šią dieną, bet ir visą savaitę mokytojai ir mokiniai pamokų metu dalinosi mintimis apie tikrąją tolerancijos žodžio reikšmę, kalbėjo, kodėl minėti šią dieną yra svarbu.