Paroda „Tvari žalioji kūryba“

2024-03-20 Be kategorijos 0
Kovo mėnesį gimnazijoje eksponuojama 5–IIG klasių mokinių tekstilės darbelių paroda ,,Tvari žalioji kūryba“.
Ar kada susimąstėte, kiek išmetame antrinių žaliavų į sąvartyną? Statistikai teigia, kad kasmet vieno Lietuvos vartotojo atliekų maišelis sveria apie 400 kilogramų. Padauginkit šią sumą iš Lietuvos gyventojų skaičiaus ir tada suvoksite, kokie dideli šiukšlintojai esame…
Per technologijų pamokas mokiniai, paskatinti panaudoti antrines medžiagas bei vienkartinius daiktus keisti ekologiškais daugkartiniais, bandė panaudotiems daiktams suteikti antrą gyvenimą, o trumpalaikius – pakeisti tvaresniais.
🪡🧶🪢Pasitelkdami fantaziją ir kūrybiškumą vaikai kūrė daiktus, naudojamus kasdieniniame gyvenime. Nuostabiais kūriniais įrodė, kad savo rankomis pagamintas gražus darbelis bus mielai naudojamas ne vieną kartą. Telefono dėklai, maišeliai daiktams ir pirkiniams, aprangos detalės ir buitį puošiantys estetiški elementai džiugins ilgai ir sukels šiltus jausmus bei prisiminimus.
Ačiū visiems dalyviams, mylintiems, kuriantiems ir skleidžiantiems grožį!😊
Technologijų mokytoja Audronė Vaitkevičienė