Krepšinio 3×3 finalinės varžybos

2024-03-18 Be kategorijos 0
Kovo 15 d. Prienų sporto arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3 finalinės rungtynės. Į finalinį etapą pateko 6 stipriausios Lietuvos komandos: Prienų, Plungės, Šilalės, Radviliškio, Šakių ir Vilniaus rajono, pastarąjį atstovavo mūsų gimnazijos vaikinai. Nuo pat pradžių fortūna buvo ne mūsų pusėje. Jau išsitraukus burtus paaiškėjo, kad patekome į stipresnįjį pogrupį. Prasidėjus kovoms pirmąjį susitikimą pralaimėjome apmaudžiu 1 tašku. Likus keliolikai sekundžių iki susitikimo pabaigos pirmavome 1 tašku ir atrodė, kad pergalė čia pat, tačiau priešininkai pataikė paskutinį metimą ir turėjome pripažinti pralaimėjimą. Antra kova laukė dar sunkesnė, kaip vėliau paaiškėjo, prieš šalies čempionais tapusius Šilalės rajono krepšininkus, kuriems nusileidome vos 2 taškais. Pralaimėję šiuos du susitikimus nebegalėjome tęsti kovos dėl medalių.
Vis dėlto, būti tarp 6 stipriausių Lietuvoje komandų yra didžiulis pasiekimas, su kuriuo nuoširdžiai sveikiname vaikinus ir mokytoją Žilviną Žygę!🤝😊 Žaisti jūs tikrai mokate, belieka tik prisijaukinti fortūną!😉