Konkurso „Pažink Tėvynę ir arčiau“ prizininkai

2024-03-18 Be kategorijos 0
Kovo 14 d. 2-4 klasių mokiniai vyko į Paberžės „Verdenės“ gimnaziją, kur dalyvavo piešinių ir žinių konkurse „Pažink Tėvynę iš arčiau“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis gimtojo krašto kultūra, tradicijomis, ugdyti mokinių kūrybiškumą, pilietiškumą.
Konkurse mūsų gimnaziją atstovavo: Abigailė Milinkevič – 2a kl. (mokytoja R. Barutytė), Elžbieta Bylaitė – 3a kl. (mokytoja S. Verbaitienė), Natas Papečkys – 4b kl. (mokytoja N. Sadovskaja). Piešinius piešė priešmokyklinukas Rojus Nacius (mokytojos G. Meržinskienė, L. Kazlauskienė) ir 1a kl. mokinė Lukrecija Brasiun (mokytoja V. Palšytė-Lašienė).
Sėkmingai įveikusi užduotis mūsų gimnazijos komanda užėmė III vietą ir buvo apdovanota Padėkos raštu bei dovanėlėmis. Sveikiname prizininkus!👏😊