Pirmokai lankėsi Muitinės muziejuje

2024-03-18 Be kategorijos 0
Saulėtą kovo 8-osios rytą 1a klasės mokiniai kartu su mokytoja Vida Palšyte-Lašiene išsiruošė į Vilniuje esantį Muitinės mokymo centrą, kuriame įsikūręs Muitinės muziejus. Muziejuje sukaupta daugiau kaip 7 tūkst. įvairių eksponatų, todėl tikrai turėjome ką veikti! Susipažinome su muitinės istorija, apžiūrėjome pasienio muitinės stulpus, nuotraukas, neleistinas prekes ir kt.
Didelį įspūdį vaikams paliko buvusio muitinės A. Stasiulio nuotraukos, nelegaliai leista „Kronika“ ir kiti leidiniai. Taip pat vaikai pamatė sovietinių pasieniečių, muitininkų darbo priemones, naudotą metodinę literatūrą, muitininko aprangą.
Apžiūrėjus muziejų, vaikus pasitiko keturkojis pareigūnas Kitas. Pareigūnas Kitas parodė vaikams savo darbo ypatumus, atliekamas komandas. Kinologas Artūras Zaleckas papasakojo vaikams apie šunų veisles, kurios tinka ir galėtų tapti muitinės tarnybiniais šunims.
Kupini emocijų ir geros nuotaikos grįžome į mokyklą🙂.