Gera muzikuoti drauge!

2023-06-08 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Birželio 7 d. mūsų gimnazijos grupė „1,5 chaoso“ drauge su muzikos mokytoja Jurgita Voskaniene turėjo nuostabų laiką ir vertingą patirtį dalyvaudami Gitarų dienos šventėje Nemančinėje. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusio muzikos ir dailės menų sintezės projekto pristatymo metu grupių Pixies – Where Is My Mind ir The White Stripes – Seven Nation Army dainas atliko 25 mokiniai, tarp kurių svečių teisėmis grojo ir mūsų jaunieji muzikantai! Galingas elektrinių gitarų ir būgnų gaudesys nepaliko nė vieno abejingo! Energingas ir tuo pačiu jautrias dainas susirinkusiems dovanojo Gedimino gimnazijos grupė „Bitik Zys“.
Nuoširdžiai dėkojame Nemenčinės Gedimino gimnazijos administracijai ir muzikos mokytojui Vitaliui Vošteriui už galimybę muzikuoti drauge!🫶