IGb ir IIGb klasių išvyka

2022-12-05 Be kategorijos 0
Pirmąją žiemos dieną IGb ir IIGb klasių mokiniai drauge su šių klasių vadove Rūta Diržinauskiene aplankė pagrindinę šalies kalėdinę eglutę Vilniuje🎄. Pasigrožėję Katedros aikštėje žybsinčia miesto gražuole mokiniai patraukė į įtampos, veiksmo ir netikėtumų kupiną žaidimą „Labyrinthus“. Tai komandinis žaidimas realiame 700 m2 labirinte, unikalioje erdvėje, tamsoje, su netikėtumo ir nežinomybės efektais. Kiekvienas, išdrįsęs pereiti labirintą, turėjo galimybę išlaisvinti savyje paslėptas galias ir refleksus.
Laikas, praleistas labirinte, buvo ne tik smagi pramoga. Žaidimas sustiprino klasių komandinę dvasią, pasitikėjimo savimi ir savo draugais jausmą, skatino kūrybiškumą, aktyvumą, bendravimą ir bendradarbiavimą neformalioje aplinkoje🙃.