7b klasės išvyka

2022-12-05 Be kategorijos 0
Pirmąjį gruodžio penktadienį 7b klasės mokiniai drauge su klasės vadove Dalia dalyvavo puikioje edukacijoje Vilniaus centre įsikūrusiame Europos informacijos centre. Po trumpos ekskursijos po centrą mokiniai varžėsi protmūšyje apie Europos Sąjungos istoriją, kultūrą, kalbas. Mokiniai buvo suskirstyti į tris komandas, turėjo sugalvoti savo prisistatymus ir pavadinimus. Geriausiai sekėsi „Guminukams“, kurie ir tapo nugalėtojais. „Odininkai“ ir „Europiečiai“ liko antrieji. Protmūšio klausimai buvo labai įdomūs ir naudingi, o ir prizai pradžiugino dalyvius🙃.
Po protinės mankštos reikėjo pasimankštinti ir fiziškai😉. Aplankę Katedros aikštėje esančią pagrindinę šalies kalėdinę eglutę, nuvykome į Akropolio ledo areną. Daug įspūdžių buvo tiems, kurie pirmą kartą stovėjo ant pačiūžų⛸, tačiau su iššūkiu susidorota puikiai🙂.
Kupini pačių geriausių emocijų grįžome namo!😊