Dalyvavome akcijoje „Code&Share. Ateities technologijos“ Gineso rekordui pasiekti!

2018-12-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 11 d. dalyvavome Varšuvoje įsikūrusio Fondo ArchitectsPL organizuotoje akcijoje „Code&Share. Ateities technologijos“. Akcijos tikslas – supažindinti jaunąją kartą su pasaulinėmis technologijų plėtros kryptimis bei galimybėmis ir pasiekti didžiausio mokinių skaičiaus, dalyvavusio vienu metu ateities technologijų tematikos pamokoje, Gineso rekordą. Šiemet Lenkijos valstybei švenčiant nepriklausomybės 100-ąją sukaktį nuspręsta rekordo siekti 100-e Lietuvos ir Lenkijos mokyklų.

Visose akcijoje dalyvavusiose mokyklose pamoka prasidėjo vienu metu – mūsų laiku 11.30, ir truko 45 min. Pagal organizatorių parengtą planą pamoką vedė informacinių technologijų mokytoja Olga Andrijanovienė, joje dalyvavo 30 5-IIG klasių mokinių. Mokiniams pristatytos naujausios technologijos, tokios kaip daiktų internetas, dirbtinis intelektas, robotika ar sprendimai, taikomi išmaniems ir protingiems miestams. Pamokos dalyviai, dirbdami grupėmis, atliko įvairias užduoti, įgijo žinių bei naujų patirčių.

Paisėme visų organizatorių reikalavimų, būtinų Gineso rekordui fiksuoti, belieka laukti komisijos sprendimo:)