Atvira veikla mokykloje

2011-04-19 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 23 d. mokykloje organizuota priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irenos Dutkevičienės atvira veikla „Paukščių sugrįžtuvių šventė“. Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos, Airėnų pradinio ugdymo skyriaus, Buivydiškių pradinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos bei Avižienių vaikų darželio auklėtoja.

Pasirodymą mokytoja paruošė su priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniais. Renginio metu ne tik stebėjome nuotaikingą „paukštelių“ pasirodymą (deklamuojamus eilėraščius, dainuojamas daineles, šokamus šokius bei žaidžiamus žaidimus), bet ir patys jame dalyvavome. Nuotaikinga, muzikali, informacija apie paukščius, jų skleidžiamus garsus, išvaizdos ypatumus turtinga veikla buvo nepaprastai naudinga joje dalyvavusiems ugdytiniams, renginys teigiamai įvertintas ir jame dalyvavusių mokytojų. Linkime kuo daugiau tokių prasmingų susitikimų!