Savaitė be patyčių

2011-04-19 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 21-25 d. mūsų mokykla aktyviai dalyvavo visoje Lietuvoje organizuotoje kasmetinėje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ“. Šia akcija mokyklos mokytojai, mokiniai, jų tėveliai, miestelio bendruomenės nariai kviesti kartu ieškoti priemonių, galinčių užtikrinti saugią ir pilnavertę ugdymosi aplinką. Dar mėnesio pradžioje paskelbti akcijos nuostatai: nurodytas kiekvienos savaitės dienos geras darbas, tos dienos dominuojanti spalva mokyklos bendruomenės narių aprangoje, skirta užduotis 5-12 klasėms sukurti filmą apie draugystę, supratimą, toleranciją, 1-4 klasių mokiniams nupiešti plakatą "Aš – prieš patyčias" bei  drauge su mokytojomis sukurti keletą taisyklių ir pareigų prieš patyčias. Kovo 25 d. įvyko baigiamasis „Savaitės be patyčių“ renginys, kurio metu parodytas ugdomasis filmas „Patyčios – atpažink, išvenk, sustabdyk“, pristatyti mokinių sukurti video filmai, išrinkti draugiškiausi 5-12 klasių mokiniai.