GIMNAZIJOS MOKINIŲ AKADEMINIAI PASIEKIMAI
2021-2022 m. m.
no images were found
2018-2019 m. m.
2017-2018 m. m.
2016-2017 m. m.
2015-2016 m. m.
no images were found
2014-2015 m. m.
2013-2014 m. m.
no images were found
2012-2013 m. m.
Rajono renginiuose:
Biologijos olimpiadoje 10 kl. mokinių grupėje P. Tomašun užėmė III vietą;
Mažojoje anglų kalbos olimpiadoje 6-7 kl. mokinių komanda užėmė II vietą;
Vilniaus rajono pradinių klasių raštingumo konkurse „Raštingiausias ketvirtokas 2013“ 4 kl. mokinys Faustas Kabašinskas užėmė II vietą;
Vilniaus rajono pradinių klasių mokinių žinių konkurso „Pažink Tėvynę iš arčiau“ zoniniame etape mokinių komanda užėmė III vietą;
Rajoniniame meninio skaitymo konkurse 8 kl. mokinys Maksim Romančenko užėmė III vietą;
11-12 klasių mokinių komanda respublikinio teisinių žinių konkurso – viktorinos „Temidė“ II etape užėmė I vietą bei atstovavo Vilniaus rajoną trečiajame konkurso etape.
Šalies renginiuose:
8 kl. mokinys Maksim Romančenko užėmė III vietą respublikiniame epistolinio rašinio konkurse;
9 kl. mokinys P. Lepeika respublikiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“ pateko į geriausiųjų 50-tuką ir 10 klasių grupėje užėmė 10 vietą;
„Kalbų Kengūroje 2013“ užimtos prizinės vietos;
2013 m. vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“ už labai gerus vertimus iš anglų į lietuvių kalbą diplomais apdovanotos 7 kl. mokinės G. Šufinskaitė, S. Skinulytė;
Tarptautiniuose renginiuose:
4 vienuoliktos klasės mokiniai dalyvavo Lenkijoje Gdansko mieste vykusiame projekte „Polish – lithuanian School of Future“.
2011-2012 m.m.
Rajono renginiuose:
Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje 11-12 kl. grupėje 12 kl. mokinė A.Polinkevičiūtė užėmė I vietą ir atstovavo Vilniaus rajoną respublikiniame olimpiados etape;
8 kl. mokinys P. Lepeika Mažojoje matematikos olimpiadoje užėmė I vietą;
Mažojoje anglų kalbos olimpiadoje 6-7 kl. mokinių komanda užėmė II vietą;
Chemijos olimpiadoje 9 kl. mokinių grupėje Gitana Gancevskaja užėmė III vietą ;
3 kl. mokinė E. Navickaitė Vilniaus rajono pradinių klasių konkurse „Metų žiniukas“ užėmė II vietą;
Šalies renginiuose:
Prizinės vietos užimtos konkurse „Kalbų kengūra 2012“;
Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojamuose projektuose „Europos Jaunimo Verslo Mokykla“ bei „Lyderių mokykla“ galimybę dalyvauti laimėjo 10 kl. mokiniai V. Pileckaitė ir P. Skinulis.