Antra vieta rajoninėse saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“

2018-04-26 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Balandžio 18 d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko Vilniaus rajono pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ rajoninis etapas, kuriame pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Sonatos Verbaitienės paruošta mūsų gimnazijos komanda laimėjo antrąją vietą. Komandą sudarė 1-4 klasių mokiniai: 1a klasės mokinys Rytis Didvalis, 2b klasės mokinys Džiugas Tomašiūnas, trečiokas Kazimieras Pukalskas ir ketvirtokas Laurynas Zizas.
Varžybose varžėsi  11 komandų iš Vilniaus rajono mokyklų. Komandos atliko teorines ir praktines užduotis: demonstravo perėjimą per kelią pėsčiųjų perėjoje bei sankryžoje, taisyklingą atšvaitų naudojimą, atliko kelių eismo, vaizdo siužeto užduotis, rungėsi „Protų mūšyje“.
Mūsų gimnazijos komanda drauge su pirmosios vietos laimėtojais iš Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos atstovaus Vilniaus rajoną regioniniame varžybų etape, kuris vyks gegužės mėnesį Šalčininkuose.
Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės regioniniame etape!