Viktorina „Gamtos žinovas“

2018-03-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 19 d. gimnazijoje vyko biologijos ir chemijos viktorina „Gamtos žinovas“, skirta Gamtos mokslų savaitei bei pasaulinei Žemės dienai paminėti. Viktorinoje dalyvavo 8-IVG klasių mokiniai. Biologijos mokytoja Renata Dikčiūtė ir chemijos mokytoja Audronė Vaitkevičienė paruošė įdomias ir linksmas užduotis. Kiekviena komanda turėjo sukurti komandos pavadinimą, emblemą, šūkį bei išsirinkti kapitoną. Prisistačiusios komandos gavo klausimus, už kuriuos pelnė taškus.

Užduotys buvo integruotos ir įvairios: buvo daug teorinių klausimų, reikėjo atlikti praktinius darbus, juos pristatyti, parodyti ir papasakoti, kas įvyko. Ypatingai linksma užduotis buvo, kai mokiniai turėjo atspėti paukščių balsus. Visos klasės puikiai susidorojo su šia užduotimi, tai įrodo, kad nors gyvename ir labai sparčiai tobulėjančių technologijų laike, jos nenutraukia žmonių ryšio su gamta. Mokiniai tai įrodė savo žiniomis: puikiai atskyrė kiekvieno paukščio čiulbėjimą. Pabaigoje mokytojos, suskaičiavusios taškus, paskelbė nugalėtojus. Pirmąją vietą užėmė IG klasės mokiniai, antrąją vietą 8 klasės mokiniai ir trečiąja vieta pasidalino visos likusio trys komandos, surinkusios po lygiai taškų. Ši viktorina skatino mokinius sustiprinti ne tik biologijos, chemijos žinias bet ir gražų, šiltą bendravimą ne tik klasės viduje, bet ir su kitų klasių mokiniais bei mokytojomis.

Biologijos mokytoja metodininkė Renata Dikčiūtė