„Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“

2018-03-19 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
5a klasės mokiniai su klasės vadove Aida Lukšiene kovo 16 d. dalyvavo edukacinėje pamokoje „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“, kuri vyko Pinigų muziejuje Vilniuje. Vaikai šioje pamokėlėje  susipažino su pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki tikrų metalinių monetų, popierinių banknotų ir net kreditinių kortelių.
Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmi lietuviški pinigai? Kaip pinigėliai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Vaikai ne tik galėjo atsakyti į šiuos klausimus, bet ir spręsdami užduotis „užsidirbo“ savo „pinigėlių“. Derėdamiesi  improvizuotame turguje galėjo įsigyti vertingų Pinigų muziejaus „prekių“. Pamoka buvo ne tik įdomi, tačiau ir labai naudinga. Mokiniai ne tik susipažino su nauja informacija, bet ir pasitikrino pamokų metu įgytas žinias.
5a klasės vadovė Aida Lukšienė