„Nusilenkt noriu Tau žemai…“

2018-02-21 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Šie metai mūsų valstybės istorijai ypatingi – minime šimtąją jos atkūrimo sukaktį! Vasario 15-ąją gimnazijos bendruomenės narius pakvietėme į šiai progai skirtą šventinį koncertą „Nusilenkt noriu Tau žemai…“. Gražiausios mintys, žodžiai, muzikos garsai, nuoširdžios šypsenos skirtos jubiliejinę sukaktį švenčiančiai mūsų Lietuvai…
Renginį vedę IG klasės mokiniai Karina Narbutaitė ir Orestas Kaziukonis tradiciškai valstybės gimtadienį pradėti pakvietė Lietuvos Respublikos himnu, kurį, pritariant visiems susirinkusiems, jautriai atliko IVG klasės mokinė Skaistė Marija Skinulytė. Renginio metu prisiminti Lietuvos Nepriklausomybę paskelbę dvidešimt Lietuvos Tarybos narių, išskirtinis dėmesys skirtas signatarui kun. Alfonsui Petruliui, kurio atminimo įamžinimui gimnazijos kiemelyje dar 2013-aiais atidengtas paminklinis akmuo.
Šventinio koncerto metu scenoje violončele griežė 5a klasės mokinys Petras Šniūrevičius, smuiku – gimnazijos mokinių Povilo, Rūtos ir Kazimiero mama Neringa Pukalskienė, jiems pianinu akomponavo muzikos mokytoja Jurgita Voskanienė, taip pat pasirodė mokytojos Jurgitos Voskanienės paruoštas vokalinis ansamblis „Svaja“ bei jungtinis pradinių klasių mokinių choras, solinį numerį atliko mokinė Skaistė Marija Skinulytė, 3-8 klasių mokiniai pristatė šokių mokytojo Viliaus Ščerbicko parengtą „Šokių popuri“, scenoje pasirodė ir tikybos mokytojo Gžegožo Pilecko bei 5a klasės mokinės Jurgitos Bartaševičiūtės gitarų duetas, šiltai sutiktas šia proga susibūrusio mokytojų kolektyvo muzikinis pasirodymas.
Šventinio koncerto pabaigoje išsakyti palinkėjimai dabarties ir ateities Lietuvai, „užpūstos“ šventinio torto žvakutės, o skambant paskutiniams finalinės dainos akordams renginį vainikavo fejerverku puoštas šimtmečio keksiukų stalas, keksiukais pasivaišinti pakviesti visi koncerto svečiai ir dalyviai.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prie šio šventinio koncerto organizavimo prisijungusiems mokiniams, mokytojams ir mokinių tėveliams! Už šventišką nuotaiką bei šiltus atsiliepimus nuoširdų ačiū tariame koncerto žiūrovams.
Švęskime Nepriklausomybę, kurkime jaukią ir darnią ateities Lietuvą!