1a klasės išvyka į Planetariumą

2017-11-21 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Lapkričio 16 d. 1a klasės mokiniai kartu su mokytoja Sonata Verbaitiene lankėsi Planetariume, kur dalyvavo netradicinėje pamokoje „Surask žvaigždelę danguje“. Jos metu vaikai buvo supažindinti su neįprasto dydžio projektoriumi, kurio pagalba kupolo fone įsižiebė aibė žvaigždžių. Žvaigždžių salėje vaikai dalyvavo kosminėje kelionėje po Saulės sistemą.
Jie klausėsi pasakojimų apie žvaigždeles, mokėsi pažinti Didžiuosius ir Mažuosius Grįžulo ratus. Pamatė ne tik meteoritus, kometas ir kosmines dulkes, bet ir neištirtas erdves bei daugybę žvaigždžių, sužinojo planetų ir žvaigždynų pavadinimus. Mokiniai keliavo į Mėnulį ir Marsą, ieškojo „ateivių“. Didelį įspūdį vaikams paliko besisukantis Planetariumo skliautas, kuris suteikė skrydžio po žvaigždėtą dangų pojūtį, kur kiekvienas galėjo pasijusti tarsi begalinėje kosmoso erdvėje.
Buvo išties gražu ir įdomu. Įgavę naujos patirties pirmokai dažniau pakels akeles į dangų ir atras Planetariume matytus dangaus šviesulius.
1a klasės mokytoja Sonata Verbaitienė