„Aplink Žemę per 80 dienų!“

2017-03-24 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kiekvienais metais kovo 20-ąją minima pasaulinė Žemės diena: ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Šios dienos paminėjimui  8 klasės mokinės Jovita Pilecka ir Solveiga Grybkauskaitė drauge su geografijos mokytoja Daiva Petkauskiene gimnazijoje organizavo protų mūšį „Aplink Žemę per 80 dienų“.

Konkurse varžėsi 5-IIG klasių komandos. Susumavus trijų etapų rezultatus paaiškėjo nugalėtojai: 1-ąją vietą užėmė 7 kl. komanda pavadinimu „Žemė“, 2-ąja vieta pasidalino 8 kl. komanda „Moliūgų ferma“ ir IG kl. komanda „Dream team“, 3-iąją vietą užėmė jauniausi konkurso dalyviai – 5 kl. komanda „Žemuogės“. Nugalėtojų komandos  apdovanotos diplomais ir saldžiais prizais. Sveikiname nugalėtojus ir visus protų mūšio dalyvius!

Geografijos mokytoja Daiva Petkauskienė