Europos kalbų diena

2010-10-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Rugsėjo 24 d. tradiciškai mūsų mokyklos 2-12 klasių mokiniai minėjo Europos kalbų dieną. Šiais metais norėjome atskleisti Europai didingą Lietuvos praeitį. 2-6 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse istorine tema bei rinko pačius gražiausius žodžius apie Tėvynę rusų, anglų bei lietuvių kalbomis. 7-12 klasių mokiniai rašė straipsnius (esė) lietuvių, anglų ar rusų kalbomis tema „Lietuvos tūkstantmečio žingsnių aidas“.

Humanitarinių dalykų mokytojos G. Ručinskienė, D. Čatrauskienė, R. Kitkauskienė, S. Šližauskaitė, M. Buckienė, J. Zapolskienė, D. Stapulionienė ir T. Andrijanova atrinko pačius įdomiausius darbus. Nugalėtojams įteikti mokyklos direktorės K. Bajevienės pagyrimo raštai. Pastaraisiais apdovanoti: Andželika Polinkevičiūtė (11 klasė) už straipsnį lietuvių kalba bei Roberta Kozlovskaja (11 klasė) už straipsnį anglų kalba, Skaistė Marija Skinulytė (3 klasė), 5 klasės mokiniai Julija Syricina bei Eigirdas Ivanauskas už gražiausius piešinius, 6 klasės mokinės Greta Čertovičiūtė, Greta Jurgelevičiūtė, Danguolė Piepolytė ir Viktorija Varnaitė  už piešinius su gražiausiais žodžiais apie Tėvynę.