Ketvirtokų išvyka į kalėdinę premjerą „Keistuolių“ teatre

2016-12-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gruodžio 20 dieną ketvirtokai kartu su mokytoja Sonata Verbaitiene vyko į kalėdinę premjerą „Keistuolių“ teatre. Vaikai žiūrėjo plačiai pagarsėjusią istoriją apie Eglę ir medžiais paverstus jos vaikus, pravėrė vartus į jūros karalystę. Teatre atgimė jautri, šilta ir trupinėlį liūdesio slepianti puikiai pažįstama lietuvių liaudies pasaka „Eglė žalčių karalienė“. Vandenų valdovo sūnų žaltį Žilviną pamilusios ir į jūrų karalystę iškeliavusios jauniausios sesers Eglės sugrįžimas į gimtuosius namus tapo didžiausiu ištikimybės šeimai, draugystės ir tarpusavio supratimo išbandymu, nuspalvintu šviesiomis meilės spalvomis ir apkartintu išdavystės.
„Keistuolių“ teatro aktoriai suteikė nepakartojamą galimybę dar kitaip pažvelgti į Eglės ir Žilvino istoriją, įtraukdami į veiksmą ir pačius žiūrovus. Šis spektaklis priminė apie gražiausius kasdienybės stebuklus – meilę, draugystę bei ištikimybę, kuriuos taip gera prisiminti artėjant gražiausioms metų šventėms.Po spektaklio ketvirtokus pradžiugino susitikimas su Kalėdų Seneliu.
                                                                              Ketvirtos klasės mokytoja Sonata Verbaitienė