Rugsėjo 1-osios šventė

2010-10-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Pirmoji rudens diena tradiciškai subūrė gražią mūsų mokyklos bendruomenę: dar šiek tiek nedrąsius pirmokėlius ir priešmokyklinukus, juos lydinčius tėvelius, susitikti su bendramoksliais atskubėjusius vyresniuosius bei troškimo savo žiniomis ir patirtimi su mokiniais pasidalinti kupinus mokytojus. Puikių mokslo metų linkėjo šventėje dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas R. Gerdvilis, visus šventės proga sveikino mokyklos direktorė K. Bajevienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Giedraitytė. Šventės metu pirmokėliams įteikti pirmokų pasai bei Lietuvių švietimo draugijos „Rytas“ dovanotos kuprinės, priešmokyklinukams kuprines dovanojo Vilniaus rajono savivaldybė. Stebėjome šventiškus pirmokėlių, dvyliktokų, vokalinio merginų ansamblio pasirodymus. Po šventinio koncerto dalyvavome mokslo metų pradžios proga miestelio bažnyčioje aukotose šv. Mišiose.