„Augame su M. K. Čiurlioniu“

2016-12-21 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 12-osios popietę gimnazijoje viešėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondo globojamos artistės: aktorė Irma Bogdanovičiūtė ir šeimyninis styginių duetas Kotryna Ugnė (smuikas) bei Elena (violončelė) Daunytės. Atlikėjos gimnazijos 6-IVG klasių mokiniams pristatė teatro ir muzikos vaidinimą „Augame su M. K. Čiurlioniu“.

Pamokos trukmės susitikimas prabėgo nejučiom, aktorė I. Bogdanovičiūtė, persikūnijusi į M. K. Čiurlionio žmoną Sofiją, bei dueto atliekami muzikos kūriniai nukėlė mus į XX a. pradžią, M. K. Čiurlionio asmenines bei kūrybines dramas, džiugius ir skausmingus išgyvenimus. Vaidinimo fone pristatyti ir M. K. Čiurlionio dailės darbai. Po susitikimo mokiniai dalijosi įspūdžiais, gera buvo matyti nuoširdų jų susižavėjimą, tiek M. K. Čiurlionis, tiek pasirinkta jo pristatymo stilistika mokiniams pasirodė labai artima.