Išvyka į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą

2016-12-01 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Lapkričio 25 d. IG-IVG klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Atvirų durų dienoje ir lankėsi  Anatomijos muziejuje. Muziejuje mokiniams buvo pristatyta jo ir ekspozicijų istorija, mokiniai galėjo išsamiai susipažinti su žmogaus anatomine sandara, įvairių organų, griaučių sistemomis.

Vėliau vykome į Kauno klinikų slaugos, medicinos, farmacijos fakultetus, kuriuose mokiniai supažindinti su medicinos, slaugos, akušerijos, farmacijos, kineziterapijos, ergoterapijos specialybėmis. Kauno klinikų gydomuosiuose skyriuose mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su studentais ir skyriaus darbuotojais. Manau, jog ši kelionė gimnazistams padėjo apsispręsti, kurie iš jų gali savo ateitį sieti su šiomis profesijomis, o kurie – ne.

Biologijos vyresnioji mokytoja Alma Narbuntienė