Adventinė šeimų popietė

2016-12-16 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gruodžio 9 d. pakvietėme mokinius, jų tėvelius bei kitus šeimos narius  kartu praleisti jau tradicine tampančią adventinę šeimų popietę mūsų gimnazijoje. 16 val. visi susibūrėme gimnazijos aktų – sporto salėje, kur klausėmės Advento giesmių. Visus šventės dalyvius sužavėjo mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų D. Petkauskienės bei G. Pilecko pristatytas šešėlių teatro spektaklis.
Antrojoje renginio dalyje visi pakviesti į gimnazijos mokytojų organizuotas kalėdines šeimų dirbtuvėles: kalėdinių žaisliukų įvairia technika, eglučių gamybos, kalėdinių avinėlių kepimo užsiėmimus.
Renginio pabaigoje dirbtuvėlėse pagamintais žaisliukais papuošėme eglutę bei skanavome atsineštų vaišių. Pasisėmę šventinio artumo jausmo išskirstėme į namus laukti Kalėdų stebuklo.
Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams – klasių vadovų, pradinio ugdymo, dorinio, meninio ir technologinio ugdymo mokytojų metodinių grupių nariams: L. Kazlauskienei, J. Misevičienei, N. Sadovskajai, I. Zimnickienei, J. Malinauskienei, R. Barutytei, S. Verbaitienei, A. Gradeckui, D. Stapulionienei, D. Čatrauskienei, D. Petkauskienei, D. Blusevičienei, A. Vaitkevičienei, A. Narbuntienei, R. Kitkauskienei, G. Pileckui, P. Žygei, J. Voskanienei, M. Juodeškienei už kūrybines idėjas, skirtą laiką, bendruomeniškumo jausmo puoselėjimą.
Dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą renginyje ir veiklose.
Linkime gražių švenčių!