Prizinė vieta Lietuvos jaunųjų geologų olimpiadoje!

2016-11-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Lapkričio 18-19 d. mūsų gimnazijos mokiniai Dominykas Žalys (6 kl.), Meda Šufinskaitė (7 kl.), Klaidas Urnavičius (IG kl.) ir Digna Narkevičiūtė (IIIG kl.) dalyvavo Lietuvos jaunųjų geologų olimpiadoje. Mokiniai ne tik atliko užduotis, bet ir dalyvavo ekskursijoje po Vilniaus senamiestį, lankėsi Valstybės pažinimo centre. Džiaugiamės pirmą kartą šioje olimpiadoje tapę prizininkais – Meda Šufinskaitė užėmė II vietą! Mokinė apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos diplomu bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro medaliu. Puikiai pasirodė ir šeštokas Dominykas Žalys, vos vienu tašku atsilikęs nuo trečiosios vietos laimėtojų ir užėmęs garbingą IV vietą. Sveikiname puikiai pasirodžiusius olimpiados dalyvius, juos ruošusią mokytoją Daivą Petkauskienę ir linkime sėkmės!
Plačiau apie olimpiadą ir sėkmingą mūsų mokinių pasirodymą joje skaitykite Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro internetinėje svetainėje http://www.lmnsc.lt/lt/naujienos/2215