Sveiki sugrįžę!

2016-09-09 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Rugsėjo 1-oji tradicinė šventė, kurios mokiniai, mokytojai, tėvai visuomet laukia su jauduliu – šiek tiek nerimo, šiek tiek liūdesio, kad baigėsi atostogos, šiek tiek džiaugsmo, daug vilčių… Atskubėjęs rugsėjis šiemet vėl subūrė mūsų gimnazijos bendruomenę į mokslo metų pradžios šventę, kurią tradiciškai pradėjome Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimu ir drauge sugiedotu Lietuvos Respublikos himnu. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė, buvo pristatyti nauji gimnazijos mokytojai. Kadangi šiais mokslo metais susirinko labai gausus pirmokų būrys, mažuosius mūsų gimnazijos bendruomenės narius sveikino ir drąsino dvi mokytojos – Nijolė Sadovskaja ir Irma Zimnickienė. Pirmokėliams buvo įteiktas jų pasiruošimą mokyklai patvirtinantis dokumentas – pirmoko pasas bei Lietuvių švietimo draugijos „Rytas“ dovanotos kuprinės. Šventinę programą parengė IVG klasės mokiniai bei jų vadovė Rasa Kitkauskienė, muzikinius numerius padėjo atlikti gimnazijos merginų ansamblis bei muzikos mokytoja Jurgita Voskanienė.
Džiugių, prasmingų ir kupinų atradimų naujų mokslo metų!

mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language:LT“>