Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje pristatėme spektaklį “PIRŠTINĖ”

2016-05-27 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gegužės 23 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, lankantys teatro studiją „Moderato“, viešėjo Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje, kur suvaidino pasaką PIRŠTINĖ. Vaidinimo pagrindu tapo trumputė Mariaus Zavadskio pasaka tuo pačiu pavadinimu, kurią vystė ir išplėtojo patys jaunieji aktoriai, improvizacijų ir repeticijų metu gilindamiesi į personažų kūrimo paslaptis.

Scenarijų bendraautoriniu principu kūrė net penkiolika aktorių, o jį surašė, redagavo ir papildė įpindama lietuvių liaudies patarlių ir priežodžių, idant jis trykštų ne tik jaunatviška energija ir fantazija, bet ir liaudies išmintimi, teatro studijos vadovė Judita Misevičienė. Jaunieji artistai ir jų teatro mokytoja nuoširdžiai dėkoja Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorei už suteiktą galimybę tobulėti bei saldžias dovanas, o mažiesiems žiūrovams už jų dėmesį, išreikštą atidžiu klausymusi, gyvom reakcijom ir šiltais plojimais.

PASAKOJE „PIRŠTINĖ“ VEIKIANTIEJI ASMENYS – ATLIKĖJAI:
1.      PIRŠTINĖ – Gaja Pilarczyk – Palaitis
2.      SENIS – Saulė Mincevičiūtė