Tau, Mama!

2016-05-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gegužės 6 d. tradiciškai mamytes ir tėvelius pakvietėme į Motinos dienai skirtą šventinį koncertą gimnazijoje. Šventės pradžioje susirinkusias mamytes sveikino, kantrybės, sveikatos, meilės savo vaikams linkėjo gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė.

Koncerto metu pristatyta mūsų gimnazijos mokinukių Liepos, Ievos ir Eglės mamytės Agnės Našlėnienės gamtos fotografijų paroda, eksponuojama gimnazijos fojė. Gerbiamai Agnei įteiktas gimnazijos direktorės padėkos raštas už unikalaus gamtos grožio pajautimą ir atskleidimą, meilės gamtai pamoką, užkrečiantį savirealizacijos pavyzdį bei galimybę fotografijose užfiksuotais gamtos žiedais puošti mūsų gimnazijos erdves. Parodą – staigmeną mamai šventės proga padėjo paruošti vyriausioji dukra Eglė. Džiaugiamės šiuo gražiu dukros ir mamos draugystės pavyzdžiu.

Įvairių klasių mokiniai drauge su mokytojais nuoširdžiai ruošė bei pristatė koncertinius pasirodymus: šoko, dainavo, deklamavo eiles, taip pat mamytes pradžiugino savo gamintomis dovanėlėmis. Dėkojame šventinę programą ruošusiems mokytojams: lietuvių kalbos mokytojai Rasai Kitkauskienei, muzikos mokytojai Jurgitai Voskanienei, šokio mokytojams Eglei Misiukevičiūtei ir Viliui Ščerbickui, pradinio ugdymo mokytojai Sonatai Verbaitienei, už šventinį scenos papuošimą dėkojame dailės mokytojai Martynai Juodeškienei, už pagalbą ruošiant dovanėles mamytėms dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms Vidai Palšytei – Lašienei, Ramutei Barutytei, Irmai Zimnickienei, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Linai Kazlauskienei bei technologijų mokytojai Audronei Vaitkevičienei. Nuoširdus ačiū ir visiems koncertinės programos dalyviams, savo šypsenomis bei pasirodymu kūrusiems išties šventinę nuotaiką!

Navigacija tarp įrašų