Edukacinis užsiėmimas Erasmus+ projekto dalyviams

2016-05-03 Be kategorijos 0

Balandžio 27 d. Erasmus+ projekto "Education Material, Planning, Strategy and Tools for CLIL Education” svečiai iš Slovakijos, Čekijos, Ispanijos po įtemptos darbo dienos mokykloje lankėsi Maišiagalos tradicinių amatų centre. Drauge juokavom, kad verbų rišimas, tai tarsi terapija. Pirmą kartą dalyvavusieji tokioje veikloje liko sužavėti svetingu priėmimu centre, nuoširdžiu darbuotojų bendravimu. Įspūdingai atrodantys dvaro rūmai abejingų nepaliko, o užsiėmime dalyvavusiems gimnazijos mokytojams buvo gan sunku pažinti savo buvusios mokyklos patalpas. Subtili prabanga, puikios ekspozicijos, įdomios bei tikslingos edukacinės užsiėmimų erdvės, nuoširdus darbuotojų darbas – tai svečių mintys po apsilankymo Maišiagalos tradicinių amatų centre. Esame nuoširdžiai dėkingi centro vedėjai Jolantai Lapinskajai ir tautodailininkei Agatai Granickai.