Velykinė popietė

2016-04-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,

Velykų saulė patekėjo rytą,

Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą,

Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda…

Balandžio 8 d. gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėveliai susibūrė į ,,Bendruomenės Velykinę popietę". PUG ir 1-os klasės mokinukai su savo auklėtojomis Lina Kazlauskiene ir Vida Palšyte- Lašiene, tikybos mokytoju Gžegožu Pilecku ir muzikos mokytoja Jurgita Voskaniene pakvietė visus susirinkusius nuotaikingai praleisti laiką ir pasižiūrėti spektakliuką ,,Zuikių margučiai", pasiklausyti vyresniųjų klasių mokinių atliekamų giesmių ir pasižiūrėti mokytojo G. Pilecko parengtų pristatymų apie šv. Velykų prasmę.

Vėliau šventės dalyviai buvo pakviesti į keturias klases ir gimnazijos biblioteką, kur jų laukė išradingi mokytojai kūrybinėse dirbtuvėse ,,Velykinis margutis". Po kūrybiškai praleistos valandos visi susibūrėme gimnazijos fojė. Čia pagamintais margučiais buvo papuoštas žaliuojantis Velykinis berželis, o tikybos mokytojas visus sutelkė Agapės maldai bei pakvietė prie gausaus vaišių stalo.

V. Palšytė-Lašienė ir L.Kazlauskienė

Navigacija tarp įrašų