Šventėme Kovo 11-ąją!

2016-03-13 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 10 d. gimnazijoje minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt šeštąsias metines. 10 val. 28 Lietuvos istorijos mylėtojai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Geriausiai pasirodė IIIG klasės mokinys Danielius Meržinskis bei IVG klasės mokinė Gintarė Mitkutė, surinkę vienodą taškų skaičių. Nudžiugino itin gausus konkurse dalyvavusių penktokų būrys, geriausiai iš jų pasirodė Laurynas Bakšys.

12 val. dalyvavome mokytojų Genovaitės Ručinskienės ir Aido Gradecko organizuotame renginyje gimnazijos aktų ir sporto salėje. Džiaugėmės į renginį atvykusiais svečiais: Nepriklausomybės Akto signatarais Vidmante Jasukaityte bei Kazimieru Uoka ir Etninės kultūros globos tarybos nare, Lietuvos Respublikos Seimo nario Ryto Kupčinsko padėjėja Nijole Balčiūniene.

Renginio pradžioje vyresniųjų klasių gimnazistai trumpai pristatė mūsų kelią į Nepriklausomybę, svečius ir renginio dalyvius muzikiniais pasirodymais pasveikino solistė Skaistė Marija Skinulytė bei merginų choras „Svaja“. Likusi renginio dalis skirta svečių prisiminimams apie patirtus išgyvenimus kovoje už mūsų laisvę, mintims apie jaunimo vaidmenį tą laisvę išsaugant.

Renginio pabaigoje visus šventės proga sveikino bei svečiams padėkos raštus įteikė gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė, renginio dalyvius pasveikino ir  jame dalyvavęs buvęs mokyklos direktorius Valdas Kuzelis.