Algirdiečių vasaros olimpinės žaidynės

2010-06-17 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Birželio 3 dieną mokykloje įvyko antrosios kūno kultūros mokytojų L. Pavydytės ir P. Žygės organizuotos algirdiečių vasaros olimpinės žaidynės. Žaidynės pradėtos iškilminga dalyvių eisena, po kurios visus sveikino bei  žaidynių atidarymą paskelbė mokyklos direktorė K. Bajevienė. Savo pasirodymu visus pradžiugino mokytojos L. Pavydytės paruoštas 6 – 7 klasių mergaičių choreografinis pasirodymas. Sportinė programa pradėta tradiciniu visų žaidynių dalyvių olimpinės mylios bėgimu. Žaidynėse buvo gausu įvairių sporto rungčių: linksmoji estafetė, smiginis, virvės traukimas, pasagos metimas, svorių kilnojimas, šuolis į tolį, prisitraukimai, futbolas ir t. t. Komandos nugalėtojos, žaidynių dalyviai, užėmę I – III vietas, buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir prizais. Viso renginio metu netrūko džiugios, šventiškos nuotaikos.