Paskutinis skambutis

2010-06-17 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gegužės 28 dieną mūsų mokyklos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Jau nuo ankstaus ryto mokykloje buvo jaučiama šventiška, tačiau kupina jaudulio atmosfera. Kiek vėliau nei įprastai į mokyklą susirinkę dvyliktokai mokyklos teritorijoje pasodino tvirtybę ir ilgaamžiškumą simbolizuojantį ąžuoliuką, dalyvavo klasės auklėtojos G. Ručinskienės vestoje šventiškoje pamokoje. Iš pastarosios, skambant varpeliui, pirmokėlių buvo palydėti į vienuoliktokų organizuotą paskutinio skambučio šventę. Šventė pradėta mokyklos choro pasirodymu. Dvyliktokus sveikino mokyklos direktorė K. Bajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Giedraitytė. Labai gerai besimokiusiems, sėkmingai mokyklai atstovavusiems dalykų olimpiadose, konkursuose, aktyviai dalyvavusiems kultūrinėje, meninėje, sportinėje veikloje baigiamosios klasės mokiniams įteikti mokyklos direktorės padėkos raštai. Visus pradžiugino trumpam į vaikystę dvyliktokus grąžinęs pirmokėlių pasirodymas. Šilti ir nuoširdūs buvo klasės auklėtojos, mokinių tėvelių, vienuoliktokų palinkėjimai. Dvyliktokai savo nuotaikingo pasirodymo metu vienuoliktokams perteikė mokykloje sukauptą patirtį, savo šiltus jausmus mokytojams išreiškė kiekvieną iš jų apdainuodami. Šventė buvo kupina džiugių, įsimintinų akimirkų.