Ekskursija į Kauną

2015-05-26 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gegužės 22 d. 5–8, IG-IIG klasių mokiniai kartu su mokytojomis A. Vaitkevičiene, A. Narbuntiene, D. Blusevičiene ir D. Čatrauskiene vyko į Kauną. Pirmiausia  aplankėme Kauno zoologijos sodą, vėliau  vykome į VII fortą.  Susipažinome su VII forto istorija, taip pat dalyvavome edukacinėje programoje, kuri vyko šiame forte įsikūrusioje cheminėje laboratorijoje.

Mokiniai ne tik stebėjo atliekamus cheminius bandymus, bet ir patys juos atliko. Vaikai galėjo pasitikrinti, ar turi alchemikų gyslelę, nes reikėjo sukurti netikrą auksą. Tai padaryti pasisekė ne visiems. Iš VII forto keliavome į ,,UNO parką”. Čia mokiniai galėjo patikrinti  savo fizinį pasiruošimą, ištvermę.  Grįžome truputį pavargę, bet kupini geriausių įspūdžių.

Daiva Čatrauskienė