Pilietinio ugdymo konkursas „Pažink Tėvynę iš arčiau“

2015-03-26 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 20 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių komanda kartu su mokytoja Sonata Verbaitiene vyko į Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje vykusį pradinių klasių mokinių Pilietinio ugdymo konkursą „Pažink Tėvynę iš arčiau“. Mūsų komandą sudarė 2 klasės mokinys Artūras Babelis, 3 klasės mokinys Kajus Berdikšlis ir 4 klasės mokinė Gerda Jurgelevičiūtė.

Komanda paruošė prisistatymą ir demonstravo žinias net 5 rungtyse: turėjo atsakyti į klausimus iš Lietuvos istorijos, geografijos, atpažinti istorinius bei kultūrinius architektūros objektus. Savo sumanumą pradinukai rodė Lietuvos žemėlapyje dėliodami didžiausių miestų herbus, įžymiausius objektus ir gyventojų skaičių. Vaikai turėjo atpažinti tarmę, kuria buvo sekama pasaka, o iš pateikto aprašymo atpažinti miestą. Komandų kapitonai dėliojo dėlionę, kurioje slėpėsi patarlė apie Tėvynę.

Į konkursą vežėme gražiausius priešmokyklinukų ir pirmokų nupieštus piešinukus. Kartu vyko šauni palaikymo komanda.

Sėkmingai įveikusi rungtis mūsų gimnazijos komanda užėmė 3-iąją vietą.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sonata Verbaitienė