Atvelykio šventė

2010-04-22 Be kategorijos 0

Balandžio 10 dieną mūsų mokyklos 5 klasės mokiniai dalyvavo Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojamoje tradicinėje Atvelykio šventėje LR Prezidentūroje. Susirinkusius šventės dalyvius sveikino ponia Alma Adamkienė ir Prezidentas Valdas Adamkus bei Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo remiamų mokyklų atstovai. Šventės metu grojo Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos dūdų orkestras, visus linksmino šventinis moksleivių koncertas „Dainuokime kartu“, o gerą nuotaiką palaikė Kapitonas Flintas su naujausia Velykine programa. Vyko moksleivių piešinių paroda „Metų laikai“, pavasarinių velykinių puokščių ir margučių paroda bei margučių ridenimo rungtys. Buvome pakviesti į Lietuvos dailės muziejų pasižiūrėti Lietuvos išeivijos dailininkų kūrybos parodą „Dovana Nepriklausomai Lietuvai“.
            Dėkojame poniai Almai Adamkienei ir jos vardo labdaros ir paramos fondui už pakvietimą dalyvauti šioje gražioje Atvelykio šventėje, už dovanas, linksmybes bei patirtą džiaugsmą.