Šeimų sporto šventė

2015-01-19 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Sausio 17 d. gimnazijoje įvyko jau antroji, tradicine tampanti šeimų sporto šventė. Džiaugiamės pagausėjusiu šventės dalyvių būriu, praėjusių metų šventėje matytais veidais bei šių metų šventės debiutantais.

Šventės pradžioje jos dalyvius sveikino, sportinės sėkmės bei gero laiko  linkėjo gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė. Vėliau net 14 komandų, sudarytų iš 3 narių (ne mažiau dviejų šeimos narių ir vieno draugo, kaimyno ar giminaičio), varžėsi linksmųjų estafečių ir smiginio rungtyse. Burtai lėmė, kuriai komandai teks pirmiesiems, o kuriai paskutiniesiems įveikti estafetes ar išbandyti rankos taiklumą. Visi šventės dalyviai galėjo dalyvauti ir asmeninėje baudų metimo rungtyje.

Smiginio ir baudų metimo rungčių nugalėtojai apdovanoti diplomais bei atminimo medaliais, pagrindinės šventės rungties – linksmųjų estafečių – nugalėtojai apdovanoti  diplomais, atminimo medaliais bei atminimo taurėmis. Be apdovanojimo neliko nei viena šventėje dalyvavusi šeima, visi nugalėjo bent vienoje kategorijoje: linksmiausios, draugiškiausios, vieningiausios, aktyviausios, gausiausios, išradingiausios ar jauniausios šeimos.

Dėkojame šventę organizavusiems kūno kultūros mokytojams, šventėje dalyvavusiems tėveliams, mokiniams, jų broliukams ir sesutėms. Tikimės, kad drauge praleista savaitgalio popietė buvo šilta, turininga bei įkvepianti panašiems susitikimams.