Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

2015-01-14 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Sausio 13-ąją  mūsų gimnazijos bendruomenė tradiciškai prisijungė prie jau kasmetine tapusios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą gimnazijos languose buvo įžiebtos kovojusių ir žuvusių už Lietuvos laisvę atminimo žvakutės.

Pirmosios pamokos laikas skirtas Sausio 13-osios įvykių apmąstymui, žiūrėtas ir aptartas dokumentinis filmas apie išgyvenimus naktį prieš 24-erius metus.

Po akcijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai bei 1-4 klasių mokiniai buvo pakviesti į „Sausio 13-osios“ paminėjimą, organizuotą mokytojų L. Kazlauskienės, V. Palšytės – Lašienės ir I. Zimnickienės.   Renginio dalyviai pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, išgirdo prisiminimus apie 1991 m. sausio įvykius, išklausė skaitomą V. V. Landsbergio  kūrinį  „Sausio sniegenos“  bei stebėjo foto-video medžiagą iš sausio 7 dieną organizuotos mokinių išvykos į Televizijos bokštą.

Video galite pamatyti čia  pdf