Išvyka į Vilnių

2015-01-09 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Šaltą, tačiau saulėtą sausio 7 – osios rytą priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai  ir 3 – 4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų V. Palšytės – Lašienės, L. Kazlauskienės ir I. Zimnickienės, išvyko į sostinę.

Mokiniai aplankė Valdovų rūmus, kur  dalyvavo edukacinėse veiklose: „Mano – Vytis“ ir  „Aš – Valdovas“. Vaikai susipažino su Lietuvos valstybės simbolio – „Vyčio“ istorija  bei reikšme, gamino vėliavėles, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, turėjo galimybę įsijausti į valdovo vaidmenį. Ekskursijos dalyviai džiaugėsi Katedros aikštėje papuošta Kalėdine eglute ir prakartėle. Vėliau mokinukai nuvyko į Televizijos bokštą, kur aplankė „Sausio 13-ajai“ skirtą ekspoziciją bei pakilo į apžvalgos aikštelę.

Gautomis žiniomis bei patirtais įspūdžiais mokiniai sugrįžę į mokyklą dalijosi su kitų klasių draugais.

Išvykos video galite pamatyti čia  pdf